close
چت روم

20 کارت برتر کلش رویال

20 کارت برتر کلش رویال

آخرین ارسال های انجمن


عنوان پاسخ بازدید توسط
0 144 mahdi-stiri
0 98 mahdi-stiri

تبلیغات

20 کارت برتر کلش رویال

20 کارت برتر کلش رویال

امروز با معرفی 20 کارت برتر خدمت شما امده ایم.از ۲۰ شرو میکنیم تا به کارت برتر برسیم ، با ما همراه باشید…

ادامه مطالب را مطلاعه کنید...

کلبه گبلین

Goblin-Hut-Rare-Card-Clash-Royale

گبلین هات یا همون کلبه گبلین یک کارت از خانواده Rare است که کار آن این است که هر ۲ ثانیه یک عدد گبلین نیزه دار از آن خارج میشود ، گاهی ممکن است در دفاع و به مرور تا +۱۰ گبلین نیزه دار جمع شوند این یکی از قابلیت های موثر این کارت است ، دلیل این که این کارت در رده ۲۰م قرار گرفته این است که این کارت با هر ترکیبی سازگار نیست . کمتر استفاده میشود.

 

 

 

 

۱۹.ویزارد یخی

ice-wizard-new-clash-royale-card

ویزارد یخی یا ایس ویزارد یک کارت از خانواده legendary ها است که جزو ۲ کارت اول لجندری بود که به بازی اضافه شد . از معایبی که این کارت را در رده ۱۹م قرار داده است میتوان از کمیاب بودن آن نام برد ، تا حدی که از هر ۱۰ بازیکن تنها ۱ بازیکن این کارت را به دست آورده است ، عیب دیگر آن این است که قدرت ایس ویزارد کم است و تنها برای کم کردن سرعت حریف به کار میرود .

 

 

 

 

 

۱۸.غول سلطنتی

royalgiant-new-clash-royale-card

غول سلطنتی یا جاینت رویال یکی از کارت های خانواده common است که در اپدیت اخیر قدرتمند و بسیار محبوب شده است ، تا حدی که طی این اپدیت این کارت به رده ۱۸م رسید در حالی که قبلا در لیست کارت های برتر قرار نداشت ، از معایب آن میتوان از سرعت کم آن نام برد.

 

 

 

 

 

۱۷.مینیون ها

Minions-Common-Card-Clash-Royale

مینیون ها کارتی قدرتمند از خانواده ی common است که شامل ۳ عدید مینیون است ، این کارت به دلیل هزینه کم و قدرت بالا در رده ی ۱۷م قرار گرفته است.

 

 

 

 

 

 

۱۶.پکای کوچک

Mini-Pekka-Rare-Card-Clash-Royale

پکای کوچک یا مینی پکا یک کارت از خانواده ی Rare است که دارای قدرت بسیار بالایی میباشد ، این کارت میتوانست در رده های بالاتری قرار بگیرد اما به دلیل میزان سلامت پایین در رده ی ۱۶م قرار گرفته است ، این کارت در صورت رسیدن به تاور خسارت جدی به آن وارد می نماید.

 

 

 

 

 

۱۵. گبلین ها

Goblins-Common-Card-Clash-Royale

گبلین ها یک کارت قدرتمند از خانواده ی common است که جزو پر کاربرد ترین کارت ها محسوب میشود ، این کارت برای دفاع در مقابل کارت هایی مانند هوگ رایدر و مینی پکا و… مورد استفاده قرار میگیرد ولی به دلیل میزان سلامت کم در رده ی ۱۵م قرار گرقته است.

 

 

 

 

 

۱۴.دسته ی مینیون ها

Minion-Horde-Common-Card-Clash-Royale

دسته ی مینیون ها یا مینیون هورد یک کارت از خانواده common است ، این کارت یکی از کارت های قدرتمند بازی است ، دارای شش عدد مینیون که حتی یک ضربه آنها به نیرو های حریف مقدار زیادی از سلامت انها را کم میکند ، از معایب آن میتوان به ضعف آن در برابر اررو و فایر بال اشاره کرد.

 

 

 

 

 

۱۳.گبلین های نیزه دار

Spear-Goblins-Common-Card-Clash-Royale

گبلین های نیزه دار یا اسپیر گبلین یک کارت از خانواده common ، کم هزینه ، پر سرعت ، ولی قدرت نسبتا کم ، این کارت نیز همانند گبلین ها محبوبیت خاصی از اوایل بازی دارند…

 

 

 

 

 

 

۱۲.گلوله ی آتشین

Fireball-Rare-Card-Clash-Royale

گلوله ی آتشین یا فایر بال یک کارت از خانواده Rare است که از آن استفاده های متفاوتی میشود ، این کارت بزرگ ترین دشمن بربر ها است ، با یک فایر بال میتوانید بربر ها را تقربا نابود سازید ، تنها عیب آن هزینه ی آن است .

 

 

 

 

 

 

۱۱. اسکلتون ها

Skeletons-Common-Card-Clash-Royale

اسکلتون ها یک کارت از خانواده ی common ، پر کاربرد و با هزینه بسیار کم ، این کارت بهترین گزینه برای دفاع در مقابل پرنس و مینی پکا است که دشمن را تا پر شدن اکسیر شما مشغول میکند.

 

 

 

 

 

۱۰.بربر ها

 

Barbarians-Common-Card-Clash-Royaleبربر ها یک کارت از خانواده common است ، یکی از محبوب ترین کارت های بازی ، قدرت بالا و سلامت مناسب آن ، این کارت را به یک کارت بسیار قدرتمند تبدیل میکند ، این کارت قبلا در رده +۵ قرار داشت اما به دلیل محبوب شدن کارت های دیگر این کارت به رده دهم سقوط کرد.

 

 

 

 

 

۹.زپ

Zap-Common-Card-Clash-Royale

زپ یک کارت از خانواده common است ، این کارت یک کارت کم خرج و موثر است ، قدرت همراه فریز  این کارت را بسیار محبوب ساخته است ، مناسب برای اتک های هوگ ، دشمن اسکلتون ارمی ، گبلین و گبلین نیزه دار .

 

 

 

 

۸.پرنسس

princess-new-clash-royale-card

پرنسس یک کارت از خانواده legendary است ، قدرت بالا ، هزینه کم و محدوده بالا ، این کارت را به معنای واقعی یک کارت افسانه ای میرساند ، این کارت محبوب ترین کارت در میان نفرات برتر دنیا بشمار می آید و میتوانست در رده نخست قرار گیرد اما کمیاب بودن این کارت مانع از آن شد.

 

 

 

 

 

۷.والکری

 

Valkyrie-Rare-Card-Clash-Royale

والکری یک کارت از خانواده Rare است ، دارای قدرت بالا و قابلیت اسپلش ، این کارت همراه با کارت های دمیج بالا بسیار موثر است زیرا معمولا کارت های دمیج بالا در مقابل کارت های تعداد بالا ضعف دارند و والکری در مقابل کارت های تعداد بالا دفاعی موثر است.

 

 

 

 

 

 

 

۶.تفنگدار

Musketeer-Rare-Card-Clash-Royale

تفنگدار یا ماسکتر یک کارت از خانواده ی Rare است ، دمیج بالا ، محدوده نسبتا بالا و سلامت متوسط به این کارت محبوبیت خاصی بخشیده است ، ترکیب این کارت با ویزارد آن را بسیار قدرتمند میسازد.

 

 

 

 

 

 

۵.خوک سوار

Hog-Rider-Rare-Card-Clash-Royale

خوک سوار یا هوگ رایدر کارتی از خانواده Rare و از برترین کارت های کلش رویال که همیشه جزو کارت های برتر آن بوده است ، سرعت بالا ، قدرت بالا و سلامت بالا ، این کارت یک کارت بسیار قدرتمند و محبوب است که ترکیب های مختلفی را به خود اختصاص داده است.

 

 

 

 

 

۴.اسپل فریز

Freeze-Epic-Card-Clash-Royale

اسپل فریز اولین و بهترین کارت از خانواده Epic است که در لیست ۲۰ کارت برتر قرار گرفته است ، این کارت چه برای دفاع و چه برای حمله کاربرد اساسی خواهد داشت ،این کارت یک گزینه مناسب برای حمله های سرعتی استت و میتواند تمام نقشه های حریف را نیز در حمله نابود سازد.

 

 

 

 

 

۳.اررو

Arrows-Common-Card-Clash-Royale

اررو یک کارت از خانواده common است ، یک کارت بسیار پر کاربرد ، از این کارت برای نابود سازی کارت های قدرتمند دیگر مانند ، مینیون هورد ، مینیون ، اسکلتون ارمی و حتی پرنسس استفاده می شود . از این کارت  تقریبا  هر ۱۰ بازیکن ۸ نفر استفاده میکنند.

 

 

 

 

۲.کنون

Cannon-Common-Card-Clash-Royale

کنون یک کارت از خانواده common یک کارت کم هزینه ، قدرتمند ، دشمن هوگ ، انحراف دهنده دشمن و… که این کارت را در جایگاه دوم در جدول کارت های برتر میرساند…

 

 

 

 

 

 

۱.اکسیر کالکتور

Elixir-Collector-Rare-Card-Clash-Royale

و رتبه اول کارتی نیست جز … اکسیر کالکتور!

کارتی از خانواده Rare و قابل استفاده در هر ترکیب …

کارتی که حتی در اولین سطح خود میزان زیادی اکسیر استخراج میکند ، سلامت بالا و قابل استفاده برای دفاع ، کمک به شما در حملات و دفاع و…

 

 

 

 

 

امیدوارم از این مطلب خوشتون اومده باشه …

 

 

عیسی یمرلی هستم مدیر و موسس این سایت و هدف من از ایجاد این وب رفع خواسته ها و خدمت به شما کاربران گرامی است. بیش از 3 سال در زمینه وب و بازی های انلاین فعالیت دارم. در حال حاضر بر روی پروزه جدید درحال کار هستم و قصد دارم این مجموعه را گسترش بدهم. هرنظری داشتید بامن درمیان بگذارید با کمال میل پاسخگو شما دوستان گرامی هستم

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

نظرت در مورد این مطالب چیه؟

بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
پس به همین دلیل ازتون ممنون میشیم که هر نظری داشتید برای ما بیان کنید تا در پیشرفت سایت و رفع مشکلات شما گامی برداشته شود .
شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
[Comment_Page]

تبلیغاتکسب درآمد

skinak.ir